[et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”justified” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]


Pierwszy mój kontakt z tą szkołą marketingu Internetowego, był w lipcu 2015r. Firma była w fazie Pre-Lunch przed swoją oficjalną premierą. Ja natomiast byłem w fazie odkrycia autorespondera po półrocznej mojej przygodzie z zarabianiem, przez laptopa.
Wcześniej zajmowałem się wiecznym wrzucaniem linków, z krótkim opisem na facebooka.
Oczywiście efektów z tego nie było, stąd moje zainteresowanie jak inni to robią rosło, i za pomocą instrukcji na You Tube, „odpaliłem” maszynkę do wysyłania wiadomości e-mail, znanej firmy Aweber.

 

Kiedy mój system już działał, i przynosił pierwsze efekty w postaci rejestracji nowych osób, ruszył Servaq na poważnie. Czyli pokazali jaką mają ofertę i co mnie bardzo interesowało, ile trzeba będzie za to zapłacić,bo wcześniej była mowa o tanich usługach.
Moje wrażenia gdy zobaczyłem cennik były takie. Co tak drogo.!? Nie wchodzę w to przecież nie jestem łoś, mam dłuugie..kilku miesięczne doświadczenie w tej branży !

Czym się kierowałem ..? 

Po pierwsze kompletnym brakiem wiedzy, oraz doświadczenia w tej kwestii, inaczej mówiąc byłem mądry na swój sposób, skoro mam autoresponder za 30$, a pakiet SERVAQ kosztował 200zł, to dlaczego mam przepłacać..? Przecież bloga mogę mieć za darmo, na blogspot.com którego nie tak dawno odkryłem. No a szkolenia..? Po co mi na własnych błędach najlepiej się nauczę..

 

Pięć miesięcy później z ciekawości zobaczyłem darmowe szkolenie, o kurcze jak darmowy webinar jest interesujący, to jak wyglądają te płatne byłem ciekaw. No i z tej ciekawości przed świętami Bożego Narodzenia uruchomiłem pakiet testowy, który dał mi możliwość zapoznania się z narzędziami, oraz na czym bardzo mi zależało mogłem oglądać szkolenia z zakresu chociażby ich obsługi. Naprawdę jest co oglądać bo ponad 100 godzin zapisanych filmów. Co mnie najbardziej zaskoczyło podczas przeglądania, to sposób w jaki jest wszystko tłumaczone z najmniejszymi szczegółami podane na „srebrnej tacy”. Faktycznie SERVAQ z każdego kto ma inicjatywę i chce pracować zrobi marketera Internetowego, przecież to jest dodatkowy zawód ! A takich szkół to na prawdę nie ma, bo gdzie indziej żeby zacząć szkolenia już jakąś wiedzę trzeba posiadać, tym czasem ja byłem całkiem w tym zielony.

Kiedy zakończyły się moje testowe dwa tygodnie, wykupiłem pakiet PRO Moje wcześniejsze zdanie na temat cennika zmieniło się diametralnie (kliknij na zdjęcia w celu powiększenia) Zobacz ile trzeba zapłacić za indywidualne wykupienie dostępu do poszczególnych narzędzi, a ile za pakiet SERVAQ. Tym bardziej że za poprzedni autoresponder płaciłem 120 zł. Do wszystkiego należało by jeszcze doliczyć koszta hostingu, oraz bloga którego właśnie czytasz..


Ale to jest tylko część, z całego zestawu jaki oferują ponieważ narzędzia to jedna sprawa, natomiast posługiwanie się nimi oraz zmiana mojego sposobu myślenia, są to rzeczy których nie da się wycenić. Na uwagę zasługują szkolenia techniczne z komputerem, na sali w każdym większym mieście w Kraju. To na tych szkoleniach prowadzonych przez współzałożyciela (Grzegorz Ciupek) poznasz tajniki e-marketingu.Takiej wiedzy jak na Professional Internet Marketer nie uzyskasz nigdzie !  


PS – W następnych wpisach tej kategorii, na bieżąco będę informował o moim rozwoju dzięki szkole servaq. Wyjaśnię jak działa program partnerski, oraz jakie bonusy rozdaje ta szalona Firma..!   

[/et_pb_text][et_pb_cta admin_label=”Wezwanie do działania” title=”>>Professional Internet Marketer<<” button_url=”http://panel.servaq.pl/link/2/1158″ url_new_window=”on” button_text=”WIĘCEJ INFORMACJI” use_background_color=”on” background_color=”#0c0760″ background_layout=”dark” text_orientation=”justified” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” custom_button=”off” button_letter_spacing=”0″ button_use_icon=”default” button_icon_placement=”right” button_on_hover=”on” button_letter_spacing_hover=”0″] [/et_pb_cta][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]


Adam Ałaszewski

Cześć mam na imię Adam ! i chcę się z Tobą na tym blogu podzielić moją wiedzą oraz doświadczeniem na temat zarabiania w internecie.Mam głęboką nadzieje że informacje tutaj zawarte zainspirują Cię do działania oraz zmiany jakości życia...

3 Comments

Leszek · 11 marca 2016 o 01:21

Niedługo po servaq nie trzeba będzie wpisywać .pl – bo cała Polska będzie w Servaq.

Dawid K. · 11 marca 2016 o 12:53

Podoba mi się 🙂

Landing Page | Adam Ałaszewski · 8 sierpnia 2016 o 04:18

[…] Obecnie używam Instapage  gdzie najtańsza opcja to 29$ miesiecznie. Jest okres testowania tego narzedzia który wynosi aż 45 dni. Po takim czasie musimy podjąć ostateczną decyzje. Bardzo duży wybór szablonów pozwala na wykonanie profesjonalnych stron, nie tylko sprzedażowych. Ja używam kreatora w pakiecie z innymi potrzebnymi narzedziami w związku z czym cene mam niższą na ten temat wiecej napisałem w tym artykule    […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Powiązane Posty

Servaq

Narzedzia e-marketingowe za 57zł

Servaq miło mnie zaskoczył. Tym razem uruchomił pakiet podstawowych narzedzi e-marketingowych, za bardzo niską opłate miesieczną 57 zł. Przy czym co bardzo istotne, wykupienie tego pakietu nie wiąże sie z jakimkolwiek abonamentem...