[et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”justified” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Słowo marketing, zna każdy. Inaczej rzecz się ma jeśli chodzi o Internetową jego odmianę. Z tym jest inaczej, sam nie tak dawno znałem samo słowo nie widząc powodu żeby miało to dla mnie jakieś znaczenie..

Jeżeli podobnie myślisz, jak ja kiedyś to czas zmienić myślenie, mamy XXI wiek .. !  Przy ciągle wzrastającej popularności Internetu, wiele osób przeniosło tam swój biznes, w całości lub w większej części generując znakomite zyski…


Taniej, nie trzeba wynajmować pomieszczeń. Można pracować w domu tak jak np. ja i cieszyć się prawdziwą  swobodą, wreszcie mieć czas dla siebie. Dobry sklep generuje dochód w Internecie, kupujący też wolą gdy jest taniej..

Właściciele sklepów On-Line są zadowoleni mniejszymi kosztami. Prowadzenie biznesu “z komputera” jest zautomatyzowane. W Marketingu Internetowym  narzędzia są Twoim pracownikiem, można powiedzieć “niewolnikiem”
A ty zarabiasz kiedy śpisz..                                                     Laptok


Kluczem do sukcesu jest budowanie listy adresowej w mądry sposób, budując więź z kupującym. Tego trzeba się nauczyć, zdobyć doświadczenie.

Na pewno warto poświęcić czas i szkolić siebie w tym kierunku.                                              Oczywiście jeżeli lubimy na tyle Internet..  

 

Jak w praktyce wygląda marketing ?
Na przykład sprzedajesz swój towar na allegro, w opisie aukcji wspominasz o gratisowym dodatku. Do paczki wkładasz ulotkę z linkiem do bezpłatnego pobrania e-booka. W zamian kupujący zostawia maila, to jest Twoja zapłata, i każdy jest zadowolony ( e-book musi być ciekawy)

Budujesz relacje z klientem drogą e-mail, używając autorespondera.
Co jakiś czas wysyłasz nową ofertę i budujesz solidną bazę kupujących!


Dobre czy dobre..?
 To tylko przykład, jak to może wyglądać..

 

[/et_pb_text][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://alaszewskiadam.pl/wp-content/uploads/2015/08/90dni.png” show_in_lightbox=”off” url=”http://panel.servaq.pl/link/13/1158″ url_new_window=”on” animation=”off” sticky=”off” align=”center” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”justified” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Oczywiście narzędzia są ważną rzeczą w marketingu Internetowym, ale najważniejszą jest umiejętność posługiwania się nimi. Obecnie jest wiele szkół uczących w tym zakresie a nowe powstają niczym grzyby po deszczu. Ja wybrałem firmę SERVAQ z kilku powodów.
Głównym czynnikiem wyboru była niska cena, oraz najważniejszym dla mnie że firma nie obiecuje dobrych wyników w krótkim czasie. Cały kurs trwa dwa lata. Bardzo dobre prawdziwe podejście nie można nauczyć się tej sztuki w trzy miesiące zaczynając od zera. Ludzie którzy osiągnęli sukces pracowali na to latami, taka jest prawda.
Następna wartość jaką daje ta szkoła to zajęcia praktyczne z komputerem na sali.
Wejdź na zdjęcie powyżej i zapisz się na bezpłatne szkolenie On-Line, sam zobacz namiastkę wiedzy jaką przekaże Ci SERVAQ..

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]


Adam Ałaszewski

Cześć mam na imię Adam ! i chcę się z Tobą na tym blogu podzielić moją wiedzą oraz doświadczeniem na temat zarabiania w internecie.Mam głęboką nadzieje że informacje tutaj zawarte zainspirują Cię do działania oraz zmiany jakości życia...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Powiązane Posty

Marketing

BHP w e-mail marketingu

Czyli jak nie trafić do spamu, w jaki sposób dbać o liste subskrybentów, (oczywiście podstawa to kontakt e-mail, cyklicznie co kilka dni) jak dbać o reputacje naszych wiadomości… Przede wszystkim, musisz wiedzieć jedną rzecz. Tak samo jak dbasz o swoją własną marke, musisz dbać o własny serwer z którego wysyłasz maile.

Marketing

Poczta G-mail

Liczba bezpłatnych i powszechnie dostępnych klientów poczty webmail (poprzez przeglądarkę internetową) jest dzisiaj ogromna. Praktycznie każdy większy portal oferuje dzisiaj swoim użytkownikom możliwość otwarcia swojej własnej skrzynki. Największą popularnością, cieszy się jednak uruchomiona w 2004 roku poczta Gmail..

Marketing

Buduj wizerunek z Gravatar

Wpisem tym wytłumacze mam nadzieje w zrozumiały sposób, jakim wspaniałym narzedziem dla osób prowadzących swojego bloga jest Gravatar. Czyli globalnie rozpoznawalny avatar..