[et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”justified” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Liczba bezpłatnych i powszechnie dostępnych klientów poczty webmail (poprzez przeglądarkę internetową) jest dzisiaj ogromna. Praktycznie każdy większy portal oferuje dzisiaj swoim użytkownikom możliwość otwarcia swojej własnej skrzynki. Największą popularnością, cieszy się jednak uruchomiona w 2004 roku poczta Gmail, która rok temu posiadała prawie 200 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie.

Debiut Gmaila w Polsce miejsce miał w 2006 roku, wtedy jednak poczta nie spotkała się z ogromną popularnością, do lutego 2007 roku nie istniała możliwość otwartej rejestracji, konieczne było otrzymanie zaproszenia do usługi. Obecnie jednak, Gmail to jedna z najczęściej wybieranych przez Polaków usług webmail.

Główną cechą Gmaila jest prostota oraz wydajność. Rozbudowane serwery poczty elektronicznej, na których działa, w oparciu o technologię AJAX pozwalają każdemu użytkownikowi zgromadzić na swojej skrzynce mailowej ogromne ilości danych, liczone w gigabajtach, co pozwala na przesył nie tylko normalnych wiadomości, ale także i o wiele większych plików.

google

 

Gmail to także ogromna czytelność wiadomości – maile wymieniane z jednym użytkownikiem grupowane są w wątki, dzięki czemu mamy dokładny pogląd całej dyskusji, zaczynając od maili najstarszych, dochodząc do tych najnowszych. Co więcej, użytkownik może grupować swoje wiadomości, przypisując im odpowiednie etykiety, rangi ważności oraz zaznaczając maile i informacje, które są najważniejsze.

 

Serwery poczty Gmail pozwalają także na podpięcie usługi do standardowego klienta poczty elektronicznej w postaci oprogramowania zainstalowanego na naszym koncie. Wystarczy jedynie, że w wybranym przez nas programie (Outlook, Thunderbird itd.)podamy jaki adres posiada serwer poczty przychodzącej oraz poczty wychodzącej, a także login i hasło do naszego konta w usłudze Gmail.

 

To, co cieszy najbardziej, to fakt, że Google nie próbuje zarabiać na Gmailu, dzięki czemu klient poczty online udostępniany przez firmę, jest całkowicie wolny od reklam i treści promocyjnych.

 

[/et_pb_text][et_pb_image admin_label=”Mistrz market. Przemysław Szczęch” src=”http://alaszewskiadam.pl/wp-content/uploads/2016/04/Przemys-Szcze.png” show_in_lightbox=”off” url=”http://servaq.pl?domain=http://szkoleniaservaq.pl/30kontaktow?id=1158&id=1158″ url_new_window=”on” animation=”off” sticky=”off” align=”center” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]


Adam Ałaszewski

Cześć mam na imię Adam ! i chcę się z Tobą na tym blogu podzielić moją wiedzą oraz doświadczeniem na temat zarabiania w internecie.Mam głęboką nadzieje że informacje tutaj zawarte zainspirują Cię do działania oraz zmiany jakości życia...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Powiązane Posty

Marketing

BHP w e-mail marketingu

Czyli jak nie trafić do spamu, w jaki sposób dbać o liste subskrybentów, (oczywiście podstawa to kontakt e-mail, cyklicznie co kilka dni) jak dbać o reputacje naszych wiadomości… Przede wszystkim, musisz wiedzieć jedną rzecz. Tak samo jak dbasz o swoją własną marke, musisz dbać o własny serwer z którego wysyłasz maile.

Marketing

Buduj wizerunek z Gravatar

Wpisem tym wytłumacze mam nadzieje w zrozumiały sposób, jakim wspaniałym narzedziem dla osób prowadzących swojego bloga jest Gravatar. Czyli globalnie rozpoznawalny avatar..

Marketing

Landing Page

Inaczej po Polsku "strona docelowa" lub nazwa której nie lubie czyli strona "lądowania" Dowiesz sie jak ją stworzyć i przede wszystkim do czego służy strona przechwytująca. Głównym zadaniem Landing Page jest zainteresowanie