[et_pb_section][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”justified” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Ze względu na rozpowszechnienie oraz miliony użytkowników dziennie Internet stał się znakomitym miejscem na reklamę. Reklama Internetowa w dzisiejszych czasach stała się powszechna i korzysta z niej coraz więcej reklamodawców. Jednak mimo zalet reklama internetowa ma także swoje wady.

Wady reklamy internetowej:  LUBIELASKIPODLASKI

– mimo, że Internet stał się czymś powszechnym w naszym życiu to jednak wciąż do wad można zaliczyć ograniczony dostęp do osób, które nie korzystają na co dzień z Internetu. Mam tu na myśli osoby, które „wchodzą” do sieci raz na kilka dni

– częste pomijanie reklam przez internautów. W internecie jest tak dużo reklam, że część użytkowników wyłącza je nawet na nie nie patrząc lub po prostu za pomocą różnych programów całkowicie je blokuje

– spam reklamowy niektórych firm

– nieumiejętnie prowadzona może przynieść więcej strat niż korzyści

 

Dla przeciwwagi należy podać również zalety reklamy internetowej:

– brak barier geograficznych i czasowych taka reklama kierowana jest jednocześnie na cały świat

– konkretna grupa odbiorców – dzięki internetowi łatwo można dotrzeć do konkretnej grupy docelowej np. jeśli reklamowane towary mają trafić do graczy to reklama zostaje umieszczona na stronie często odwiedzanej przez graczy itp.

– interaktywność

– stosunkowo niski koszt

– reklamy internetowe umożliwiają dokładne śledzenie efektów kampanii reklamowej.

Gdzie się reklamować..?

Google Adwords  Facebook, oraz inne portale społecznościowe
Na uwagę zasługuje także serwis Adtaily.pl oraz  AdHitz.com  

 

[/et_pb_text][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://centrumreklamy.com/images/bbaner.gif” show_in_lightbox=”off” url=”http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=adaminio44″ url_new_window=”on” animation=”off” sticky=”off” align=”center” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]


Adam Ałaszewski

Cześć mam na imię Adam ! i chcę się z Tobą na tym blogu podzielić moją wiedzą oraz doświadczeniem na temat zarabiania w internecie.Mam głęboką nadzieje że informacje tutaj zawarte zainspirują Cię do działania oraz zmiany jakości życia...

6 Comments

Karola · 19 maja 2016 o 14:46

Niestety reklama internetowa wcale nie jest obecnie taka tania. Kiedyś tak, ale teraz trochę się pozmieniało. Pewnie m.in. dlatego że jest coraz większa konkurencja na rynku. Zastanawiam się nad kampanią na FC. Czy masz jakieś doświadczenia z taką formą reklamy?
Karola ostatnio opublikował…Kampanie AdWords – czyli popularne linki sponsorowaneMy Profile

  Adam Ałaszewski · 19 maja 2016 o 21:47

  Niestety co do facebooka, nie mam zbyt wielkiego doświadczenia.. Co do ceny to prawda masz racje nie jest tania. Jednak Polskie serwisy do drogich nie należą. Ja korzystam najwiecej z reklamy drogą e-mail i korzystam z portalu udimi. Ceny faktycznie bardzo wysokie za 50 kliknieć 30-40$. Trzeba zapłacić, to w porównaniu do rodzimych serwisów jest bardzo drogo. Pozdrawiam.. 🙂
  Adam Ałaszewski ostatnio opublikował…Poczta G-mailMy Profile

  Alexavia · 24 czerwca 2016 o 12:34

  If this was done, you can be pretty sure that security precautions were taken. Most people are kept in the dark. A small crew of trusted men was likely used, which is typical. The people who do have information in anything like this tend to take the role of the &##&10;insider288222; and covet their position of power or inside knowledge. I am curious to hear what you find. A century is a long time ago. Yet the signature of the Titanic disaster lives on in nearly everything that “goes wrong” to the present day.

Jacek · 11 sierpnia 2016 o 14:06

A jaką formę reklamy proponujecie dla sklepu modelarskiego? Oczywiście jest to sklep internetowy. Co by się najbardziej sprawdziło?
Jacek ostatnio opublikował…Sklep modelarski RCMy Profile

  Adam Ałaszewski · 12 sierpnia 2016 o 17:17

  Panie Jacku, moja odpowiedź to Facebook. Oczywiście do tej formy reklamy, aby uniknąć dodatkowych kosztów, jakim jest strona przechwytująca. Potrzebny bedzie ciekawy fanpage.
  Natomiast jeśli chodzi o Google Adwords, to zależy jaka jest konkurencja w Pańskiej branży.
  Bardzo czesto w popularnych uslugach, na przykład naprawa TV, mimo dużej liczby kliknieć w link sklepu, nie ma klientów.
  Ponieważ w te linki, zamiast zainteresowanych wchodzi konkurencja!

  Po za tym pomyślał bym o mailingu. Koniecznie wysyłać e-maile do tych którzy już coś kupili, z nową ofertą sklepu.
  Ładną strone z formularzem zapisu, oraz autoresponder w zestawie można zrobić samemu, lub z moją pomocą.
  Szczegóły w tym krótkim artykule
  Adam Ałaszewski ostatnio opublikował…Narzedzia e-marketingowe za 57złMy Profile

Briann445 · 21 grudnia 2016 o 10:22

Wspanialy blog. Super ze wpadlem na te strone. Doceniam wysilek wlozony w tworzenie bloga i z niecierpliwoscia aktualizacje. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

Powiązane Posty

Marketing

BHP w e-mail marketingu

Czyli jak nie trafić do spamu, w jaki sposób dbać o liste subskrybentów, (oczywiście podstawa to kontakt e-mail, cyklicznie co kilka dni) jak dbać o reputacje naszych wiadomości… Przede wszystkim, musisz wiedzieć jedną rzecz. Tak samo jak dbasz o swoją własną marke, musisz dbać o własny serwer z którego wysyłasz maile.

Marketing

Poczta G-mail

Liczba bezpłatnych i powszechnie dostępnych klientów poczty webmail (poprzez przeglądarkę internetową) jest dzisiaj ogromna. Praktycznie każdy większy portal oferuje dzisiaj swoim użytkownikom możliwość otwarcia swojej własnej skrzynki. Największą popularnością, cieszy się jednak uruchomiona w 2004 roku poczta Gmail..

Marketing

Buduj wizerunek z Gravatar

Wpisem tym wytłumacze mam nadzieje w zrozumiały sposób, jakim wspaniałym narzedziem dla osób prowadzących swojego bloga jest Gravatar. Czyli globalnie rozpoznawalny avatar..